Panel používateľa

Zjavenia sv. Brigity Švédskej

Zjavenia sv. Brigity Švédskej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Brigita Švédska

9 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Zachej.sk

Viac o knihe:

Život a utrpenie Ježiša Krista a Jeho Matky, zjavenia o svätých a osobnom súde

Jazyk: slovenský

Počet strán: 272

Väzba: brožovaná, mäkká

Rozmery: 130x200 mm

ISBN: 9788089866052

Vydavateľstvo: Zachej

Rok vydania: 2017

Po smrti svojho manžela sa Brigita Švédska druhýkrát nevydala a rozhodla sa žiť jedine pre Boha. Obrovská dôvera, oddanosť Bohu a túžba po večnosti ju čoraz častejšie viedli na kolená, k modlitbe a meditácii. Práve postoj pokory a bezhraničnej úprimnej lásky ku Kristovi sa stali základom pre mystické zážitky a zjavenia, ktoré prežívala. Jej vízie o narodení, živote, umučení Krista a o živote Panny Márie, či osobnom súde, v ktorých sa výrazne odráža jej hlboká oddanosť a dôvera Bohu, výrazne ovplyvnili celú Cirkev. Rovnako vtedy, ako aj dnes.

Svojím životom a službou sa stala vzorom nielen hlbokého a vrúcneho vzťahu k Bohu, ale aj vernej manželky a milujúcej matky. V roku 1999 ju pápež Ján Pavol II. menoval za patrónku Európy a pri tejto príležitosti o nej povedal: „Z Brigity vyžaruje prorocká sila. S určitou otvorenosťou hovorí ku kniežatám a pápežom. V záujme mravnej obrody kresťanstva a duchovenstva nešetrí prísnymi napomenutiami."
Kniha Zjavenia sv. Brigity Švédskej prináša autentické zápisky zjavení tejto výnimočnej svätice spolu s intímnymi a výpovednými modlitbami, ktoré Brigitu viedli k hlbokému prežívaniu Božej prítomnosti. Kniha je cirkevne schválena.

Nový komentár

* (Povinné)

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie