Panel používateľa

Slová útechy a povzbudenia

Slová útechy a povzbudenia

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Z Biblie vybral a usporiadal Jaro Křivohlavý

2,40 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Karmelitánske nakladateľstvo

Viac o knihe:

Jazyk
slovenský jazyk
Počet strán
53 strán
Väzba
brožovaná väzba (mäkká)
Rozmer
100 x 145 mm
ISBN
9788081350177
Pôvodný názov
Slova potěšení a povzbuzení
Prekladateľ
Juraj Vidéky

Vydavatelstvo: Karmelitánske nakladateľstvo, 2012

Výber biblických veršov, ktoré zvláštnym spôsobom oslovili Jara Křivohlavého, známeho profesora psychológie, a ktoré ponúka na potešenie a povzbudenie všetkým, ktorý hľadajú tú správno cestu.

Na základe vlastnej skúsenosti odporúča tieto vybrané verše i celé výpovede ako podnety na zamyslenie a modlitbu. Všetko zhrnuté v knihe Slová útechy a povzbudenia.

„Takáto modlitba spojená s počúvaním biblickým správam a rozmýšľaním o nich môže byť stretnutím neba a zeme v našom srdci. Potom, keď dôjde k zmene v našom vnútri, môže sa táto zmena prejaviť aj navonok v našom správaní, jednaní a našich skutkoch." Jaroslav Křivohlavý

Uznávaný český psychológ a obľúbený duchovný autor si celé roky podčiarkoval vo Svätom písme myšlienky, ktoré ho oslovovali v rozličných životných situáciách. Napokon z nich vytvoril dve skupiny citátov.

V prvej sú zahrnuté myšlienky, ktoré nás majú potešiť a utešiť – dať nám vedomie, že Boh pri nás stojí a má nás rád. Druhú skupinu tvoria myšlienky na povzbudenie – teda do chvíľ, keď nevieme, ako ďalej, a keď nie sme si istí, či má naša práca a náš život zmysel.

Útla publikácia sa môže stať pre čitateľa skutočnou útechou v bezradnosti či dobrým tipom na darček pre človeka, ktorého túžime potešiť, ale nevieme ako.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie