Panel používateľa

Evanjelium v centre manželstva

Evanjelium v centre manželstva

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tim Chester

5,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ReFormatio

Viac o knihe:

Jazyk: slovenský

Počet strán: 104

Väzba: brožovaná, mäkká

Rozmery: 147x210 mm

ISBN: 9788081560699

Vydavateľstvo: ReFormatio

Rok vydania: 2016

Naša kultúra nemá o manželstve vysokú mienku. Na rozdiel od nej Biblia považuje manželstvo nielen za vzácne a celoživotné, ale aj za obraz vzťahu, ktorý je v jadre evanjeliovej správy - za obraz jednoty Ježiša Krista s ľudom, ktorý zachránil.

Preto kľúč k skutočnému porozumeniu manželstva leží v správnom pochopení dobrej správy evanjelia Ježiša Krista. Aby sme pochopili, prečo manželstvá majú problémy - a všetky ich majú - potrebujeme pochopiť podstatu nášho hriechu. A aby manželstvá fungovali, potrebujeme pochopiť, ako máme na seba aplikovať pravdu o Božom odpustení a Jeho misiu v dnešnom svete.

Táto praktická príručka pre kresťanské manželstvo sa sústreďuje na to, ako evanjelium formuje každodennú realitu života v manželstve. Nadvihuje pokrievku nad mnohými bežnými citlivými miestami, ktorým súčasné dvojice čelia a ukazuje, že správne pochopenie evanjelia vedie k úspešnému, vernému a naplňujúcemu vzťahu.

Dr. Tim Chester je riaditeľom The Porterbrook Institute. Je zakladateľom zborov prostredníctvom organizácie The Crowded House v Shef-fielde vo Veľkej Británii. Je autorom vyše tucta kníh.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie