Panel používateľa

...aby vaše deti boli šťastné

...aby vaše deti boli šťastné

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Elisabeth Lukasová

5,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Lúč

Viac o knihe:

O výchove v 21.storočí

Jazyk: slovenský

Počet strán: 125

Väzba: brožovaná, mäkká

Rozmery: 115x185 mm

ISBN: 9788071149606

Vydavateľstvo: Lúč

Rok vydania: 2014

„Nech je naše dieťa šťastné!" to je želanie všetkých rodičov.
Autorka upriamuje pohľad na oblasti, ktoré sú vo výchove práve dnes podstatné, predovšetkým na vnímanie, poznanie a váženie si hodnôt. Svoju teóriu názorne vysvetľuje mnohými príkladmi z jej dlhoročnej logoterapeutickej praxe. Konkrétne príklady rozoberá napr. pri ťažkostiach v nadväzovaní kontaktu, agresivity súvisiacej so školou, poruchami koncentrácie, nedostatkom motivácie či pocitom nízkeho sebavedomia.

Jej dielo ponúka základnú orientáciu, výzvy a povzbudenia pre rodičov, vychovávateľov a učiteľov a je veľmi praktické. Cenné informácie sú pre všetkých, ktorým záleží na šťastnom a zdravom živote detí a celej mladej generácie.

Dr. Elisabeth Lukasová, sa narodila v roku 1942 vo Viedni, je klinická psychologička a psychoterapeutka, žiačka Viktora E. Frankla. Ako dlhoročná riaditeľka Juhonemeckého inštitútu pre logopédiu vo Furstenfeldbrucku pri Mníchove má bohaté skúsenosti s rodinným poradenstvom. Medzinárodne známou sa stala svojimi vystúpeniami a prednáškami, ako aj publikáciami preloženými do sedemnástich jazykov.

Nový komentár

* (Povinné)

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie