Panel používateľa

Päť rýchlostí

Päť rýchlostí

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Jeremie Kubicek, Steve Cockram

13 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Porta Libri

Viac o knihe:

Jazyk
slovenský jazyk
Počet strán
220 strán
Väzba
brožovaná väzba (mäkká)
Rozmer
150 x 235 mm
ISBN
9788081560873
Pôvodný názov
5 Gears
Prekladateľ
Peter Kozár

Vydavateľstvo: Porta Libri

 

Ľudia na celom svete zápasia s hľadaním rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Byť vysoko produktívny a zvládať súčasne dynamiku medziľudských vzťahov je v dnešných časoch nesmierne náročné. Nehovoriac o tom, ako si nájsť čas na dobitie vlastných bateriek.

V knihe Päť rýchlostí sa s nami Jeremie a Steve delia o svoje skúsenosti a tiež o príbehy lídrov z celého sveta, s ktorými mali možnosť spolupracovať. Z týchto bohatých skúseností vznikol koncept Päť rýchlostí, ktorý má potenciál významne posunúť vás vpred v tom, ako pracujete, aké vzťahy vytvárate a ako vediete druhých.

„Päť rýchlostí je ďalšia zo skvelých kníh v oblasti osobného a profesionálneho rozvoja, ktorá skutočne napĺňa slogan vydavateľstva Porta libri: Knihy, z ktorých rastiete. Jeremie a Steve vás naučia správne radiť vzťahové rýchlosti vo vašom živote – aby ste narástli vyššie, aby ste sa dostali ďalej..." Zuzana Markušová, kariérny kouč a partner Vocato s.r.o.

„Kniha Päť rýchlostí zásadným spôsobom zmení váš pohľad na seba samých a na vaše vzťahy s inými ľuďmi v každej oblasti života – v práci, v rodine, s priateľmi. Nie je veľa kníh, ktoré toto dokážu," Patrick Lencioni, spíker, konzultant a autor bestsellerov Nejdůležitější konkurenční výhoda a Príčina smrti: míting.

„Jedna z najdôležitejších zručností, ktoré líder potrebuje, je schopnosť vlastnej sebareflexie. Pohľad na stupne rýchlosti vlastného fungovania v práci a vo vzťahoch je pohľadom do vlastného vnútra. Veľmi dôležitá skúsenosť," Dr. Henry Cloud, spíker, psychológ a autor série bestsellerov Hranice.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie