Panel používateľa

Betánia: domov Ježišových priateľov

Betánia: domov Ježišových priateľov

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

8 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Don Bosco

Jazyk
slovenský jazyk
Počet strán
240 strán
Väzba
brožovaná väzba (mäkká)
Rozmer
125×195 mm
ISBN
9788080744892


Vydavateľstvo: Don Bosco

Veľkou nádejou, ktorá povzbudzuje mnohých mladých k sobášu, je to, že vybudujú domov. Nejde však len o získanie prístrešia. To predsa už majú v dome svojich rodičov. Ako je teda možné, že nechajú otca i matku, že nechajú istoty a pohodlie, ktoré si užívajú? Podnecuje ich práve túžba založiť si rodinu a vybudovať spoločný domov.

Každý dom však potrebuje základy. A tu narážame na problém. Videl to už Kristus, keď hovoril o tom, že je síce ľahké stavať na piesku, ale upozorňoval na nebezpečenstvo búrok a víchric. Táto kniha rozpráva o pevných základoch, ktoré sú schopné udržať veľké dobrodružstvo rodiny v každej situácii.

Napísali ju dvaja renomovaní profesori, ktorí sa venujú teológii manželstva a rodiny a zároveň majú bohaté pastoračné skúsenosti. Na spracovanie témy použili ojedinelú literárnu formu. Kniha svojím rozdelením na dejstvá a scény napodobňuje scenár divadelnej hry. Hoci nejde o divadelné predstavenie ako také, text využíva hlboký význam dramatického žánru. Zámerom je, aby čitateľ pochopil, že nie je iba jedným z mnohých divákov, ale že je pozvaný byť hercom. Ba čo viac, môže sa stať dokonca autorom predstavenia.

Nový komentár

* (Povinné)

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie