Panel používateľa

365 biblických príbehov pre deti

365 biblických príbehov pre deti

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Sally Ann Wrightová

17 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Spolok svätého Vojtecha

Viac o knihe:

Jazyk
slovenský jazyk
Počet strán
224 strán
Väzba
viazaná väzba (tvrdá)
Rozmer
197 x 262 mm
ISBN
9788081613333
Pôvodný názov
The Children´s 365 Story Bible
Prekladateľ
Alžbeta Šuplatová
Ilustrátor
Honor Ayresová

Vydavateľstvo Spolok svätého Vojtecha 2019

 

Sally Ann Wrightová je skúsenou autorkou niekoľkých publikácii pre deti s biblickou tématikou. Rovnako ako ostatné jej knihy, aj táto 365 biblických príbehov pre deti prináša nádherne prerozprávané biblické príbehy obohatené o ilustrácie. V tejto však nájdete biblický príbeh na každý deň a tak sa môžu už aj deti naučiť čítať dennodenne Sväté Písmo a tak si tento zvyk preniesť aj do dospelého veku a usilovať sa žiť svoj život v súlade s Bibliou.

Táto pútavá, prekrásne ilustrovaná kniha obsahuje 365 biblických príbehov, z toho 220 starozákonných a 145 novozákonných. Na každý deň roka je určený jeden príbeh, takže deti alebo adolescenti v priebehu roka vniknú do sveta Biblie a spoznajú hlavné biblické postavy a udalosti.

Príbehy nie sú len obyčajným vyrozprávaním biblickej udalosti, ale pútavým štýlom oslovujú čitateľa, aby k nim zaujal postoj a usiloval sa svoj život dať do súladu s Bibliou. Každodenné čítanie biblických príbehov môže v deťoch prebudiť zvyk, aby neskoršie čítali Písmo každý deň, alebo zároveň ich aj naučiť disciplíne v pravidelnom zadelení denných povinností.

Nový komentár

* (Povinné)

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie