Panel používateľa

Zasvätenie sa svätému Jozefovi

Zasvätenie sa svätému Jozefovi

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Donald Calloway

13 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Zachej.sk

Jazyk: slovenský 
Počet strán: 432
Väzba: viazaná väzba (tvrdá)
Rozmery: 145 x 210 mm
ISBN: 9788082112866
Vydavateľstvo: Zachej.sk
Rok vydania: 2021

Uprostred krízy, zmätku a zápasu sveta s Cirkvou je čas vrátiť sa domov k nášmu starostlivému ochrancovi, svätému Jozefovi. Otec Donald Calloway nám predkladá bohato koncipovaný program zasvätenia sa svätému Jozefovi, ktorý je výsledkom dôkladného štúdia a prejavom jeho veľkej úcty k nemu. Dostávame tak príležitosť otvoriť svoj život tajomstvám, moci a neustálej láske tohto svätca, všeobecného patróna Cirkvi a postrachu zlých duchov.

Čerpajúc z bohatstva živej tradície Cirkvi otec Donald nás všetkých vyzýva, aby sme sa obrátili na svätého Jozefa, zverili seba, Cirkev i svet do jeho láskyplnej starostlivosti a potom boli svedkom toho, ako patrón Cirkvi otvorí stavidlá nebies a vyleje na náš život hojné milosti. Zasvätenie sa svätému Jozefovi je kniha pre našu dobu, pretože sa pokúša riešiť problémy súčasnosti a obnoviť poriadok v Cirkvi a vo svete. Obsahuje všetko, čo potrebujeme, aby sme svoju lásku a úctu k nemu pozdvihli na dosiaľ nepoznanú úroveň:

prvý komplexný 33-dňový program zasvätenia sa;
úvahy o tajomstvách svätého Jozefa;
modlitby a pobožnosti k tomuto svätcovi.
Táto cirkevne schválená kniha je motivujúca až v takej miere, že môže spustiť veľké hnutie zasvätenia sa mocnému orodovníkovi, ktoré zmení svet k lepšiemu.

Nový komentár

* (Povinné)

Adresa:

Predajňa kníh Vežička

Spišská Kapitula 13

053 04 Spišské Podhradie

+421 911 388 411

vezicka@vezicka.sk

Prihlásenie